بلاگ

۴ روش سرد کردن دود قلیان

سرد کردن دود قلیان

قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه با چند مرحله ساده به سردترین دود قلیان برسید.

روش های سرد کردن دود قلیان :

تکه های یخ برای سرد کردن دود قلیان

مطمئنا درباره قرار دادن تکه های یخ در تنگ برای سرد تر شدن دود شنیدید. انجام این کار بسیار موثر و آسان است، اما مشکلاتی وجوذ دارد که به آن باید توجه کنید. خطر قرار دادن یخ در تنگ قلیان این است که دما به شیشه شوک وارد می کند و شوک دمایی به راحتی می تواند به باعث شکستگی تنگ شود.

برای حل این مشکل، قبل از اینکه یخ را در تنگ بریزید، تنگ را با پنج سانت یا بیشتر آب سرد پر کنید. این کمک می کند تا تغییردما را کم کند و همچنین از برخورد یخ به کف تنگ شما جلوگیری کند. به یاد داشته باشید که با اضافه کردن یخ به، سطح آب شما افزایش می یابد بنابراین آب کمتری استفاده می کنید.


بیشتر بخوانید: دود قلیان را چگونه زیاد کنیم؟

Diffuser قلیان

دیفیوزر را پایین میله تنه قلیان قرار می دهند و باعث یک نواختی و ریز شدن حباب های قلیان موقع کشیدن می شود. شکستن دود، آن را در تماس بیشتری با آب و یخ قرار می دهد که خیلی سریعتر دود قلیان خنک می شود. حباب ها واقعا فقط برای کسری از ثانیه در آب هستند، بنابراین باید بازده انتقال حرارت لحظه ای با آب درون تنگ را بهبود بخشیم و دیفیوزر قلیان بهترین گزینه است.

 

سرد کردن دود قلیان

آموزش سرد کردن دود قلیان


برای مطالعه بیشتر: 10 نکته و ترفند که باید برای آماده سازی صحیح قلیان بدانید


شلنگ یخ برای سرد کردن دود قلیان

برخی افراد شلنگ های معمولی خود را در فریزر قرار می دهند تا خنک شوند، اما این ایده بسیار وحشتناکی است. شلنگ ها چسب های پلاستیکی هنگام یخ زدن می توانند بسیار شکننده شوند.

شلنگ با محفظه یخی کیسه های قابل انجماد انتخاب خوبیست. محفظه یخ آن را می توان جدا کرد و کیسه های یخ آن را در فربزر جای داد.

 

Altoids خوشبو کننده دهان

فقط مقداری خوشبوکننده دهان را خرد کرده و در آب تنگ خود حل کنید. دود تنباکو قلیان شما طعم نعنا نخواهد داد اما مطمئنا طعم خنک کننده به صورت عجیبی افزایش یافته است. این راه حل جالبی برای افزودن خنکی دیگری به کولاکی است که در حال ساخت با دود قلیان هستید.

سرد کردن دود قلیان

آموزش سرد کردن دود قلیان


برای مطالعه بیشتر: آب تنگ قلیان چقدر باید باشد ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *