بلاگ

نحوه برگزاری مهمانی با قلیان

مهمانی با قلیان

نحوه برگزاری مهمانی قلیان

مهمانی با قلیان

مهمانی با قلیان : به وبلاگ Sky Seed خوش آمدید، جایی که هر جلسه قلیان یک تجربه است و اوقات خوش هرگز متوقف نمی شود. در بیش از چندین سال، خود میزبان رویدادهای بی‌شماری با قلیان بوده‌ایم.

برای کسانی که می‌خواهند میزبان یک مهمانی با قلیان باشند، این مطلب را در نظر بگیرند تا با برنامه‌ریزی جشن همراه با قلیان را داشته باشند.

طعم تنباکو در شب مهمانی

اول از همه، دانستن اینکه چگونه قلیان در این رویداد نقش خواهد داشت، بسیار مهم است. یا رویدادی را با قلیان در آنجا می‌گذارید و یا قلیان را به تمرکز اصلی مهمانی تبدیل می‌کنید.

اگر این رویدادی است که در آن قلیان یک مزیت اضافی برای مهمانی خواهد بود. و کسانی که در آن شرکت می‌کنند ممکن است به قلیان مشتاق نباشند، حفظ طعم‌های ساده و قابل تشخیص راهی عالی برای آشنا کردن جمعیت با این سرگرمی خواهد بود.

از طعم‌های میوه‌ای و نعنایی مانند انگور نعناع، پرتقال نعناع، بلوبری، لیمو نعناع ، نعناع و طعم های خنک استفاده کنید. زیرا اینها طعم‌هایی هستند که می‌توانید از آن لذت ببرید.

از سوی دیگر، اگر قرار است قلیان مورد توجه قرار گیرد، ترکیب طعم‌های تنباکو قلیان برای ایجاد یک ترکیب تنباکو منحصربه‌فرد، و ایجاد یک منوی کامل به شما کمک می‌کند. قرار دادن  میوه واقعی به جای سری های سفالی می تواند اتفاق فوق العاده دیگری باشد که به شب شما اضافه می شود! سعی کنید از گریپ فروت، هندوانه و حتی آناناس برای سری استفاده کنید تا تجربه متفاوتی را برای مهمانان خود اضافه کنید.

اگر در ترکیب طعم ها گیر کرده‌اید، ما قبلاً با کپسول های تنباکو اماده، ترکیب خود را برای شما آماده کرده ایم.

 

یک لیست برای مهمانی با قلیان تهیه کنید و آن را دو بار کنید

اکنون که مشخص کرده‌اید قلیان در کدام قسمت شب قرار می گیرد و منوی طعم شما چگونه خواهد بود.

حالا باید شروع به مرتب کردن لوازم خود کنید. به عنوان یک قاعده کلی، برای هر سه تا چهار نفر یک قلیان باید آماده کنید. و باید کل موجودی تنه قلیان خود را بر این اساس برای مهمانان خود تقسیم کنید.

یک خبر خوب برای شما داریم، نگران سری زدن قلیان برای تعداد بالای قلیان در آن شب نباشید. با کپسول های تنباکو آماده مصرف SKY SEED، دیگر این کار وقت زیادی از شما در شب مهمانی نخواهد برد.

توضیحات مربوط به کپسول های تنباکو آماده مصرف SKY SEED

جدا از خود قلیان ها، ما قویاً از شلنگ های یکبار مصرف برای هر رویدادی استفاده می کنیم. خرید عمده این شیلنگ ها ارزان است.

بدلیل رعایت بهداشت در این شلنگ ها در هنگام کار با قلیان ضروری است. بیشتر آنها را می توان بازیافت کرد و کاهش زمان تمیز کردن با انداختن آنها پس از استفاده باعث آرامش خاطر می شود. حتی با وجود این که این شلنگ ها یکبار مصرف هستند، داشتن لب گیر یک ضرورت است.

مطمئن شوید که اینها را به خوبی در دسترس مهمانان قرار دهید تا بتوانند نسبتی از سه لب گیر را برای هر مهمان آماده کنید. زیرا بسیاری از آنها به طور تصادفی گم می شوند. در حالی که ما به موضوع پاکیزگی می پردازیم.

یکی از بهترین و با کیفیت ترین شلنگ های یکبار مصرف قلیان که دارای دو لب گیر در هر بسته هستند، با برند palladium در بازار موجود می باشد.

لینک خرید شلنگ یکبار مصرف PALLADIUM

برای زغال قلیان، از گزینه های با کیفیت بالا استفاده کنید. زغال خودسوز، اگرچه راحت است، اما دود عالی ایجاد نمی کند و طعم های شیمیایی ناشی از چسب زغال برای بسیاری می تواند تهوع آور باشد.

زغال نارگیل را انتخاب کنید. زیرا این زغال قلیانی با طعم دود ایده الی ایجاد می کند و مدت زمان بیشتری نسبت به گزینه های دیگر می سوزد. لازم به ذکر است که برای روشن کردن آنها به یک زغال پز یا کوره برقی نیاز دارید و برای آماده شدن برای موارد غیرمنتظره، همیشه باید یک مشعل پشتیبان یا گزینه ای برای روشن کردن آنها داشته باشید. استفاده از 2-3 قطعه در هر سری باید برای در نظر گرفته شود.

اما مشکل اصلی پیدا کردن زغال نارگیل اصل و با کیفیت است. زغال نارگیل COCO YAYA محصول کشور اندونزی می باشد و کاملا طبیعی از پوست نارگیل ساخته شده است.

لینک خرید زغال نارگیل COCO YAYA

در مورد سری، استفاده از سری سیلیکون بهترین انتخاب شما برای یک تجربه قلیان کشیدن رضایت بخش خواهد بود. یکی دیگر از گزینه های استفاده در کنار سری های سیلیکون، سری های میوه واقعی مانند مواردی است که قبلا ذکر کردیم. اگرچه ممکن است زمان بیشتری برای ایجاد آنها صرف شود، سری های میوه شکل دیگری از سرگرمی و خاطره انگیز بودن را به قلیان کشیدن ارائه می دهند.

اما مشکا اصلی اینجاست که برای تعداد بالای قلیان چگونه سری پر شده از تنباکو آماده کنیم. پیشنهاد ما استفاده از جدیدترین محصول تنباکو است که با یک نوآوری کار را برای شما راحت کرده است.

بله ! انتخاب ما برای مهمانی ها کپسول های تنباکو آماده مصرف است. تا در کمتر از ۳۰ ثانیه یک سری پر شده از تنباکو را آماده داشته باشیم.

لینک خرید انواع کپسول تنباکو

لینک خرید سری سیلیکون مخصوص استارتر

یک نکته ساده و کم استرس از اقدامات ما با این چک لیست این است که تنه های قلیان خود را قبل از ورود به طور کامل وصل کنید و اتصال هر قسمت را تست کنید. در عین حال هر ایرادی را که ممکن است داشته باشد، شناسایی کنید.

هر مهمانی با قلیان به یک موضوع (تم) نیاز دارد

هر مهمانی بزرگی موضوعی دارد. و رویدادهای قلیان نیز باید از این موضوع پیروی کنند.

برای شروع، حال و هوای کافه های خاورمیانه است. داشتن یک تم عجیب و غریب مانند این و به نمایش گذاشتن غذاهای سبک از منطقه مانند حمص، پیتا، تبوله، دلمه، پسته و خرما، مزه های عالی برای ایجاد این فضا هستند. نوشیدنی‌ها را با نوشیدنی‌هایی مانند قهوه ترک، چای نعناع مراکشی، و چای در کنار بازی‌های رومیزی مانند تخته نرد یا کارت‌ها همراه کنید تا این فضای کاملاً فراگیر را ایجاد کنید.

یکی دیگر از تم های عالی برای مراسم قلیان، یک مهمانی چای عجیب و غریب است. اغلب می‌توانید ترکیب‌های نفیس، لوکس و دست‌ساز چای را با طعم‌هایی مانند چای ادویه‌دار یا چای مرکبات ترکیب کنید و طعمی فوق‌العاده برای خود ایجاد کنید. هنگام قلیان کشیدن به طور کلی، همیشه یک ایده عالی اینست که هیدراته(نوشیدن آب) نگه دارید.

جدای از این مضامین، اگر به جمعیت بیشتری غذا می‌دهید، مخصوصاً آنهایی که به طور منظم در قلیان شرکت می‌کنند، غذای مختصر را امتحان کنید.

قلیان به طور سنتی بعد از شام به عنوان وسیله ای برای تعامل اجتماعی سرو می شود، این موضوع همیشه یکی از موضوعاتی است که ما پیشنهاد می کنیم! اگر چه اگر به جمعیت خلاق تری خدمت می کنید، یک جلسه قلیان و نقاشی یا شب هنر و یا شب شعر می تواند واقعاً مهمانی قلیان شما را به یک شب به یاد ماندنی تبدیل کند.

عملیات قلیان پارتی، آغاز شد!

برگزاری بهترین مهمانی ها با قلیان

با در نظر گرفتن منوی طعم، چک لیست مواد و تم، آخرین قسمت از برگزاری یک مهمانی با قلیان برگزاری آن است. اقدامات احتیاطی مانند جعبه کمک های اولیه در صورت بریدگی یا سوختگی و حداقل یک منبع آب در دسترس در صورت ریزش زغال  باید در حالت آماده باش باشید. احتمال اینکه شما هرگز به این اقدامات ایمنی نیاز داشته باشید کم است، اما آمادگی برای موارد غیرمنتظره در محل برگزاری و برای مهمانان شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

یک نکته مفید سریع که از تجربیات ما به ذهن می رسد، نگه داشتن یخ در دسترس است. به خصوص در طول مهمانی تابستانی در فضای باز. هیچ چیز بدتر از این نیست که یک کام عالی قلیان را بگیرید و با یک دود داغ مواجه شوید. با افزودن یخ به تنگ قلیان است، می توانید خنکی آن را در تمام روز یا تمام شب حفظ کنید.

نکته دیگر از ما این است که همیشه برای هر قطعه موجودی خود یک نسخه پشتیبان داشته باشید. اعم از انبر اضافی، سوپاپ ها و حتی جا زغالی.

در نهایت، قلیان به ندرت یک عمل یک نفره است، و شما نیاز به کمک افراد در طول برگزاری مهمانی دارید.

همانطور که می بینید، هنگام برگزاری یک مهمانی با قلیان، هرگز طرح مشخصی برای دنبال کردن وجود ندارد. اما با  چک لیست، و کمی از نگرانی خود را می توانیم تضمین کنیم که در رویداد قلیان اوقات خوشی خواهید داشت.

مهمانی با قلیان

قلیان در مهمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *