بلاگ

قلیان بدون طعم تنباکو

تنباکو بی کیفیت

قلیان بدون طعم، به قلیان بی مزه چه می گویید؟ بیهوده

با خرید تنباکو بی کیفیت، به هر حال خوب نیست، ممکن است اتفاق بیفتد. در حالی که دمیدن ابرها و انجام ترفندهای دودزا سرگرم کننده است، قلیان قرار است در مورد طعم و مزه تنباکو باشد.

اگر با دقت قلیان خود را درست کرده اید تا با دودی که طعمی جز هوا ندارد، راه حل هایی برای شما داریم.

اثر یخ در قلیان بدون طعم تنباکو بی کیفیت

اگر از یخ در تنگ، محفظه یخ یا وسیله دیگری برای خنک کردن دود قلیان خود استفاده می کنید، پیشنهاد می کنیم این کار را نکنید. دود سردتر طعم ها را خاموش می کند، بنابراین فقط از آب با دمای اتاق استفاده کنید و نگران دریافت سردترین دود نباشید. شما می توانید از طعم هایی نعنا و یا کولینگ همراه طعم دیگر استفاده کنید. مهم ترین نکته یک قلیان خوب، طعم و مزه تنباکو است.

ترک سیگار

سیگار حس چشایی و بویایی شما را از بین می برد. می‌تواند بهبود یابد، اما اگر سیگار می‌کشید، در استفاده حداکثری از کشیدن قلیان با مشکل مواجه خواهید شد. این فقط توصیه خوبی است به طور کلی برند های با کیفیت

قلیان بدون طعم

مشکلات رایج تنباکو قلیان

خرید تنباکو

در خرید تنباکو بی کیفیت بسیار دقت کنید. متاسفانه در حال حاضر تنباکو های بی کیفیت در بازار بدلیل قبمت پایین تر به وفور یافت می شود.

بسیاری از تنباکو بی کیفیت موجود در بازار، از اسانس های مخصوص تنباکو استفاده نمی کنند. بله مشکل همین هست، با افزایش دما اسانس و طعم تنباکو از بین می رود. یک اسانس مخصوص تا ۱۴۰ درجه دما را تحمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *