بلاگ

زغال نارگیل برای قلیان

بهترین زغال برای قلیان

  زغال نارگیل بهترین زغال طبیعی برای قلیان در بازار است

بهترین زغال برای قلیان،زغال های طبیعی است. زغال های طبیعی قلیان به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوب ترین سبک زغال قلیان در بازار هستند. زغال‌های نارگیل از پوسته‌های نارگیل فشرده به شکل مکعب‌های جداگانه استفاده می‌کنند، ساخته شده است. آنها بی بو، بی مزه هستند و خاکستر زیادی تولید نمی کنند

آنها برای مرتب نگه داشت قلیان شما و ماندگاری طولانی عالی هستند. از آنجایی که تعویض این زغال‌ها بسیار آسان است، قلیان شما همیشه در شرایط اولیه قرار دارد. برخلاف زغال‌هایی که برای گرم شدن سریع‌تر از حد معمول طراحی شده‌اند، زغال‌های قلیان نارگیلی برای افراد صبورتر است. این زغال‌ها معمولاً به شما 40 تا 50 دقیقه زمان سوختن در هر مکعب می‌دهند و به شما امکان می‌دهند زمان قلیان کشیدن خود را تا حدی طولانی کنید.

بهترین زغال برای قلیان

راهنمای خرید بهترین زغال برای قلیان

خرید زغال نارگیل

بهترین زغال برای قلیان

سوالات متداول (بهترین زغال برای قلیان)

بهترین برای قلیان کدام است ؟

بهترین زغال برای قلیان،زغال های طبیعی است. که یکی از معروف ترین آنها زغال نارگیل است.

زغال نارگیل چقدر ماندگاری دارد؟

اندازه ها و شکل های زیادی برای زغال چوب نارگیل وجود دارد، اما میانگین زمان سوختن برای یک مکعب زغال نارگیل حدود 45 دقیقه است. 2 تا 3 مکعب نارگیل یک جلسه قلیان را تا یک ساعت و نیم فراهم می کند

زغال نارگیل چگونه ساخته می شود؟

زغال چوب نارگیل از صد در صد پوسته نارگیل کاملا طبیعی ساخته شده است. در ساخت زغال طبیعی قلیان حتی یک درخت قطع نمی شود. نارگیل از مزارع درختان نارگیل در آب و هوای گرمسیری مانند اندونزی برداشت می شود. پوسته نارگیل به صورت خمیر در می آید و قبل از اینکه خمیر سفت شود، پوسته نارگیل به صورت بریکت های زغال چوب نارگیل فشرده می شود.

چگونه زغال نارگیل را برای قلیان روشن کنید؟

زغال نارگیل باید به طور کامل با زغال سوز کویل برقی روشن شود. این معمولاً بسته به مارک زغال چوب حدود 6-8 دقیقه طول می کشد. مکعب ها یا تخت های زغال نارگیل را مستقیماً روی زغال سوز قرار دهید تا کف آن قرمز شود و سپس آن را برگردانید. پس از اینکه کل زغال درخشید، آماده است که روی سری قلیان شما قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *