بلاگ

زغال اصل برای قلیان

فروش زغال اصل

فروش زغال اصل برای قلیان: چگونه و کجا بهترین زغال قلیان را پیدا کنیم

آیا عاشق قلیان کشیدن هستید؟ اگر چنین است، پس می دانید که زغال خوب یک جزء ضروری است. با این حال، همه زغال‌ها برابر نیستند. در این وبلاگ به نحوه پیدا کردن بهترین زغال برای قلیان و فروش زغال اصل می پردازیم. ما همچنین نکاتی را در مورد نحوه استفاده صحیح از زغال برای قلیان ارائه خواهیم داد تا بتوانید از تجربه قلیان کشیدن خود نهایت استفاده را ببرید!

انواع اصلی زغال برای قلیان

زمانی که صحبت از زغال برای قلیان می شود، دو نوع اصلی وجود دارد: زغال طبیعی و زغال خودسوز.

زغال چوب طبیعی از چوب سختی ساخته می شود که به آرامی در کوره یا کوره سوزانده شده است. این نوع زغال به آرامی و یکنواخت می سوزد که برای قلیان کشیدن ایده آل است.

از طرف دیگر، زغال های خودسوز از زغالی ساخته می‌شوند که با مواد شیمیایی تصفیه شده‌اند. زغال خودسوز سریع روشن می شود و داغ می سوزد، اما کنترل آن نیز دشوار است. به همین دلیل توصیه می کنیم برای قلیان کشیدن از زغال طبیعی استفاده کنید.


مقاله مرتبط : انواع زغال قلیان

انواع اشکال زغال برای قلیان

زغال قلیان به طور کلی به دو شکل مکعبی و بریکتی است. از آنجایی که برخی از HMD ها (هات سوز ها) به زغالی نیاز دارند که شکل خاصی دارد تا گرما را پخش کنند، اندازه زغال ممکن است برای برآورده کردن این نیازها متفاوت باشد. بنابراین، انواع شکل ها و اندازه های زغال در بازار وجود دارد.

سبک انگشتی و زغال قلیان شش گوش
دو تا از محبوب ترین شکل های زغالی برای قلیان انگشتی و شش گوش هستند. در حالی که این یک شکل زغالی جدید نیست، بسیاری از تولید کنندگان زغال چوب شروع به ساخت زغال به این سبک کرده اند.

زغال انگشتی بلند و باریک است، در حالی که زغال شش گوش نیز به شکل انگشت است. هر دو شکل ذغالی برای اکثر قلیان‌کش‌ها به خوبی کار می‌کنند، زیرا در مقایسه با سایر اشکال زغالی، سطح بیشتری از کاسه قلیان را می‌پوشانند.

طول زغال ممکن است متفاوت باشد، بنابراین مهم است که مطمئن شوید زغالی که انتخاب می کنید اندازه مناسب قلیان شما باشد.

زغال نارگیل مکعبی برای قلیان
زغال نارگیل مکعبی از، درست حدس زدید، از پوست نارگیل ساخته شده است! این نوع زغال سنگ 100% طبیعی بوده و فاقد هرگونه مواد شیمیایی و افزودنی می باشد. همچنین، زغال نارگیل به سرعت روشن می شود و به طور یکنواخت می سوزد. این بدان معناست که شما هر بار تجربه قلیان کشیدن مداوم را خواهید داشت. و از آنجایی که از نارگیل ساخته شده است، رایحه ای مطبوع و طبیعی دارد که در طعم تنباکو شما اختلالی ایجاد نمی کند.

به عنوان یکی از رایج ترین گزینه ها برای زغال، به طور گسترده ای به صورت آنلاین برای فروش زغال اصل در دسترس است.

فروش زغال اصل در لینک های زیر:

زغال نارگیل COCO BASS فله ای

زغال نارگیل COCO YAYA

ذغال کوکو بس COCO BASS

زغال نارگیل میا MYA 

به طور معمول، اندازه زغال نارگیل مکعبی برای قلیان 25 میلی متر در 25 میلی متر است. اگرچه، چند مارک آنها را در اندازه 26 در 26 میلی متر ارائه می دهند.

 

زغال ربع دایره
ربع دایره برای قلیان یک زغال نیم دایره یا ربع دایره است. این شکل زغالی برای استفاده با HMD طراحی شده است، زیرا گرما را در سراسر کاسه پخش می کند.

در حالی که زغال ربع به اندازه سایر اشکال زغالی در دسترس نیست، می توانید آن را به صورت آنلاین و در برخی فروشگاه ها پیدا کنید.

اندازه قطر یک چهارم دایره زغال برای قلیان حدود 3 است. و مانند نصب پازل، معمولاً این تکه های زغال به خوبی در سری قرار می گیرند.

زغال نارگیل تخت برای قلیان
زغال تخت دارای شکل مستطیلی است که ارتفاع آن حدود 18 میلی متر و عرض آن حدود 22 تا 26 میلی متر است. این  زغال شبیه به مکعب هستند، اما دوام چندانی ندارند.

تولید کنندگان زغال این نوع زغال را از همان مواد طبیعی مانند زغال نارگیل مکعبی می سازند، بنابراین به طور یکنواخت می سوزد و خاکستر کمی تولید می کند. مانند زغال چوب مکعبی، زغال چوب تخت به طور گسترده هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه ها در دسترس است.

این نوع زغال چوب برای قلیان بهترین عملکرد را هنگام استفاده بر روی HMD دارد.

اینها اشکال زغالی هستند که معمولاً در بازار پیدا می کنید. با این حال، شکل ها و اندازه های جدید زغال همیشه در حال توسعه هستند، بنابراین مراقب زغالی باشید که متناسب با سبک قلیان کشیدن شما باشد!

چگونه بهترین زغال برای قلیان را پیدا کنیم؟

فروش زغال اصل برای قلیان
اکنون که زغال های مختلف قلیان را می شناسید، بیایید در مورد چگونگی یافتن بهترین زغال صحبت کنیم. وقتی صحبت از زغال می شود، کیفیت مهم است. به دنبال فروش زغال اصل باشید که از چوب های سخت طبیعی ساخته شده و به آرامی در کوره یا کوره سوزانده شده است. از زغالی که با مواد شیمیایی تصفیه شده است خودداری کنید، زیرا این می تواند بر طعم دود شما تأثیر بگذارد.

به یاد داشته باشید که انتخاب زغال درجه یک برای یک تجربه عالی از کشیدن قلیان ضروری است! اگر می‌خواهید بدانید که از کجا زغال درجه یک برای قلیان خود پیدا کنید، به صفحه فروشگاه Sky Seed سر بزنید.


بیشتر بخوانید : زغال نارگیل برای قلیان

زغال برای قلیان از کجا بخریم؟

وقتی آماده خرید زغال برای قلیان هستید، چند جا وجود دارد که می توانید نگاه کنید. بسیاری از دخانیات و قلیان‌خانه‌ها فروش زغال اصل دارند، یا می‌توانید آن را به صورت آنلاین از سایت‌هایی مانند فروشگاه Sky Seed ، دیجی کالا، باسلام و … خریداری کنید. توصیه می کنیم زغال را به صورت عمده بخرید تا همیشه مقداری در دسترس داشته باشید.

نحوه استفاده از زغال برای قلیان

اکنون که می دانید چگونه بهترین زغال برای قلیان را پیدا کنید، بیایید در مورد نحوه استفاده از آن صحبت کنیم. هنگام استفاده از زغال برای قلیان، مهم است که با یک قلیان تمیز شروع کنید. زغال ممکن است نامرتب باشد.

سری قلیان خود را بسته بندی کنید

اگر از کپسول های تنباکو آماده مصرف Sky Seed استفاده می کنید دیگر لازم نیست نگران سری آماده کردن سری تنباکو باشید.

توضیحات کپسول های تنباکو آماده مصرف Sky Seed

در غیر اینصورت، سری قلیان خود را با تنباکو پر کنید و به آرامی بسته بندی کنید.

زغال قلیان خود را بگذارید
هنگامی که سری خود را بسته بندی کردید، زغال را روی تنباکو قرار دهید. حتما از زغال به اندازه ای استفاده کنید که تمام سطح توتون را بپوشاند. توجه داشته باشید که باید سری قلیان خود را با فویل یا یک HMD بپوشانید.

زغال قلیان خود را روشن کنید
زغال را روشن کنید و صبر کنید تا سفید شود. این معمولاً حدود 5 دقیقه طول می کشد. پس از روشن شدن ذغال، به آرامی روی آن باد بزنید تا حرارت به طور یکنواخت پخش شود.

از جلسه قلیان خود لذت ببرید!
حالا که ذغال شما روشن شده، وقت آن است که از جلسه قلیان خود لذت ببرید! حالا وقت قلیان کشیدن است! شلنگ قلیان را روی قلیان بگذارید و به آرامی نفس بکشید. شما باید شروع به دیدن دود کنید که از شیلنگ عبور می کند. از دود قلیان خود لذت ببرید!

لوازم قلیان برای زغال قلیان

پیدا کردن زغال مناسب برای قلیان تنها اولین قدم در ایجاد تجربه قلیان عالی است. همچنین باید سری قلیان، جا ذغالی و سایر لوازم جانبی مناسب را پیدا کنید تا تجربه قلیان کشیدن خود را کامل کنید.

انواع قلیان و لوازم جانبی قلیان در بازار وجود دارد. اگرچه، اگر می خواهید جلسه قلیان خود را بالا ببرید، به بهترین قلیان ها و لوازم جانبی قلیان موجود در بازار نیاز دارید. بنابراین، توصیه می کنیم برخی از محصولات پرفروش قلیان ما را امتحان کنید مانند:

دستگاه مدیریت حرارت (هات سوز)
سری قلیان یا کپسول های تنباکو آماده مصرف Sky Seed
دیفیوزر حرارتی

اینها تنها تعدادی از محصولاتی هستند که برای کمک به شما در ایجاد یک تجربه عالی از قلیان ارائه می کنیم.


مقاله مرتبط : نحوه تشخیص زغال نارگیل اصل

سوالات متداول در مورد زغال چوب برای قلیان

اکنون که همه چیز را در مورد زغال برای قلیان می دانید، بیایید به چند سوال متداول پاسخ دهیم.

زغال قلیان چیست؟
زغال قلیان نوعی زغال است که برای گرم کردن تنباکو در قلیان استفاده می شود. که از چوب های سخت طبیعی تهیه می شود و به آرامی در کوره یا تنور سوزانده می شود.

زغال چقدر دوام می آورد؟
به طور معمول، زغال حدود یک ساعت دوام می آورد. با این حال، این بسته به نوع زغال چوبی که استفاده می‌کنید و تعداد دفعات قلیان کشیدن شما متفاوت است. اگر می خواهید زغال شما ماندگاری بیشتری داشته باشد، توصیه می کنیم از نگهدارنده ذغال استفاده کنید.

بهترین زغال برای قلیان چیست؟
زغال نارگیل به طور گسترده ای بهترین زغال برای قلیان در نظر گرفته می شود. به راحتی روشن می شود و به طور یکنواخت می سوزد و تجربه سیگار کشیدن مداومی را برای شما فراهم می کند.

آیا می توانم از بریکت های معمولی زغالی برای قلیان استفاده کنم؟
خیر، استفاده از بریکت های معمولی زغالی را برای قلیان توصیه نمی کنیم. بریکت ها از چوب و مواد دیگری ساخته شده اند که می توانند طعم تنباکو شما را تحت تاثیر قرار دهند.

برای قلیان چقدر زغال لازم دارم؟
برای قلیان به 4-5 تکه زغال نیاز دارید. این بسته به اندازه سری قلیان و تعداد دفعات قلیان کشیدن شما متفاوت است.

از کجا زغال قلیان بخرم؟

زغال قلیان را می توانید در اکثر دخانیات یا آنلاین پیدا کنید. ما توصیه می کنیم زغال را از یک منبع معتبر فروش زغال اصل خریداری کنید تا مطمئن شوید که بهترین زغال را در قبال پول خود دریافت می کنید.

برای قلیان از چه زغالی می توان استفاده کرد؟

برای رسیدن به یک نتیجه عالی از قلیان کشیدن، باید از زغال مرغوب استفاده کنید. هنگامی که چیزی کمتر از زغال درجه یک قلیان می کشید، می تواند باعث تحریک و سردرد شود. زغال با بهترین کیفیت تولید گرما می کند و برای کشیدن قلیان ضروری است.

آیا زغال قلیان بی خطر است؟
بله، زغال چوب برای قلیان در صورت استفاده صحیح بی خطر است. مطمئن شوید که فقط از زغالی استفاده کنید که مخصوص قلیان است و همیشه دستورالعمل سازنده را دنبال کنید.

چرا زغال نارگیل برای قلیان بهتر است؟
زغال نارگیل بر خلاف زغال چوبی که به طور معمول از آن استفاده می کند، غیرسمی است. آنها همچنین در هنگام سوختن هیچ بویی تولید نمی کنند و هیچ طعمی به تنباکوی شما نمی دهند. و از هیچ مواد شیمیایی برای ساخت آن استفاده نمی شود.

چگونه برای قلیان بدون اجاق زغال روشن می کنید؟

اگر اجاق گاز ندارید می توانید از فندک زغالی استفاده کنید. ما استفاده از فندک را برای بهترین نتیجه توصیه می کنیم.

آیا به دیفیوزر با زغال نیاز دارم؟
دیفیوزر لازم نیست، اما می تواند به بهبود کیفیت دود شما کمک کند. یک دیفیوزر به پخش گرمای زغال کمک می کند، که تجربه قلیان کشیدن نرم تری را به شما می دهد.

هشدار

ذغال برای قلیان برای لذت بردن از تنباکو با دوستان ضروری است. استفاده از زغال با کیفیت بالا برای بهترین تجربه قلیان کشیدن بسیار مهم است. توصیه می کنیم برای اطمینان از بهترین کیفیت، زغال را از یک منبع معتبر فروش زغال اصل خریداری کنید.

4 دیدگاه در “زغال اصل برای قلیان

 1. Arsalan گفت:

  مطلب خیلی خوبی بود
  واقعا زغال اشغال تو بازار ایران زیاده

 2. eddmn گفت:

  زغال نارگیل بهترینه

 3. Diana Brandes گفت:

  I have been browsing online more than 2 hours today, yet I never found any
  interesting article like yours. It is pretty worth enough for
  me. Personally, if all website owners and bloggers made good content as you did, the
  net will be a lot more useful than ever before.

 4. Matthew Shehu گفت:

  Thanks for the guidelines shared on your blog. Yet another thing I would like to express is that fat reduction is not information on going on a dietary fad and trying to reduce as much weight as possible in a couple of days. The most effective way to lose weight naturally is by using it slowly but surely and following some basic ideas which can enable you to make the most from your attempt to slim down. You may be aware and be following some of these tips, yet reinforcing expertise never does any damage.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *