Sky Seed

Molasses Tobacco Capsule

کپسول تنباکو Sky Seed

شرکت آراد گستر دخان (A.G.D) با تكيه بر تجربه درخشان در تولید محصولات دخانی در کشور عزیزمان ایران با ارائه طيف وسيع محصولات درجه یك تحت نظارت متخصین خارجی در سال 1398 تاسيس گردید. شرکت آراد گستر دخان از سال 98 با انجام کارهای ثبت و دریافت مجوزهای مربوطه، فعالیت خود را شروع و بعد از دریافت مجوز و انجام کارهای فنی، کار خود را آغاز کرده و محصول تولیدی، کپسول تنباکو را به بازار عرضه نموده است. این شرکت در نوع خود تنها تولیدکننده تنباکوی کپسولی در جهان است. که با ایده‌ای متفاوت موفق به تولید تنباکو قلیان با برند SKY SEED شده است.

شرکت ما با یک نوآوری توانست بسته بندی جدیدی برای تنباکوی قلیان طراحی کند. تنباکوی مرغوب ما در کپسول های آلومینیومی یکبار مصرف قرار می گیرد تا لذت قلیان به راحتی و در کمترین زمان به دست آید. کپسول تنباکو به طور خاص برای Sky Seed طراحی شده اند. آنها از آلومینیوم خالص برای مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ساخته شده اند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم تجربه قلیان شما را افزایش دهیم.

از تامین مواد اولیه با بالاترین کیفیت تا سرمایه گذاری در نوآورانه ترین تحقیق و توسعه برای محصولات ما. ما برای ارائه بهترین تجربه قلیان به شما دست از سر هیچ چیز نخواهیم برد.

در نهایت کپسول تنباکو توسط سازمان های مختلف به عنوان گامی رو به جلو در جهت بهبود مصرف محصول قلیان شناخته شده و موفق به اخذ گواهینامه و ثبت نام شده است.

معرفی کپسول تنباکو آماده مصرف : لینک ویدئو

توضیحات کپسول تنباکو Sky Seed : لینک توضیحات