بلاگ

آب تنگ قلیان چقدر باید باشد ؟

آماده سازی صحیح قلیان

آب تنگ قلیان چقدر باید باشد ؟

آماده سازی صحیح قلیان

آماده سازی صحیح قلیان : به وبلاگ ما خوش آمدید! وقتی صحبت از تنگ قلیان شما می شود، در هنگام پر کردن آن با آب، به معنای واقعی کلمه یک کار ظریف وجود دارد. اگر مقدار آب کم باشد، می توانید با یک کام دود قلیان گرم داشته باشید. اگر بیش از حد زیاد باشد، خطر ورود آب به شلنگ و سری خود را داشته باشید.

می‌دانید که ما همیشه اینجا هستیم تا در مسیر درست شما را قرار دهیم. با تماشا این سه مرحله ساده در ویدئو زیر، در مورد آماده سازی صحیح قلیان خود حرفه ای خواهید شد!

 


بیشتر بخوانید : ۱۰ نکته برای آماده سازی قلیان

1. آزمون و خطا در آماده سازی صحیح قلیان

ابتدا توجه داشته باشید که سطح آب شما باید همیشه یک اینچ بالاتر از انتهای لوله پایین باشد. این همان چیزی است که باید به عنوان نقطه مطلوب برای بهترین طعم و در عین حال خنک نگه داشتن دود قلیان خود در نظر بگیرید.

برای رسیدن به این هدف، نقطه ای را که احساس می کنید در آن قرار دارد پیدا کنید و سطح آب را تا آنجا پر کنید. آب را به تنگ قلیان خود اضافه کنید و به آرامی قلیان خود را بکشید. تا مطمئن شوید که فیلتر کافی از طریق آب انجام می گیرد.

اگر هنگام قلیان کشیدن حباب های بسیار کمی ایجاد می شود. به احتمال زیاد آب کم است و باید مقدار بیشتری اضافه کنید.

از طرف دیگر، اگر کشیدین و دیدید که حباب ها به بالای تنگ شما رسیده اند، باید مقداری آب خارج کنید. آزمون و خطاهایی مانند این قبل از شروع قلیان کشیدن، همیشه بهترین راه برای اطمینان از اینکه سطح آب شما در بهترین حالت است.


بیشتر بخوانید : نحوه آماده کردن فویل قلیان

2. تکرار جهت آماده سازی صحیح قلیان

هر جلسه یک تجربه یادگیری است و سطح آب داخل تنگ  قلیان، همیشه باید عاملی باشد که هنگام داشتن قلیان عالی در نظر بگیرید.
هنگامی که پس از آزمون و خطا، نقطه مطلوب تنگ قلیان خود برای سطح آب را مسلط شدید، اکنون می توانید آن را با لوازم دیگر قلیان و جلسه قلیان کشیدن مورد نظر خود تنظیم کنید.
اگر از شلنگ محدودتری استفاده می کنید، سعی کنید کمی آب بیرون بیاورید تا کشش باز شود.

اگر احساس می‌کنید که تنظیمات شما با لوازم قلیان که استفاده می‌کنید سنگین است، همیشه می‌توانید کمی آب بیشتری به آن اضافه کنید و در عین حال مزه طعم تنباکو خود را افزایش دهید.

از طریق تکرار، در نهایت می‌توانید به صورت بصری مشخص کنید که سطح آب شما داخل تنگ دقیقاً در کجا باید باشد، وقتی صحبت از وسایلی است که برای برگزاری قلیان کشیدن خود استفاده می‌کنید.

در کل با تمرین کردن، واقعاً در آماده سازی صحیح قلیان عالی می شود!

پایه قلیان خود را بهتر کنید

اگر آزمون و خطا یا تکرار برای حل مشکلات سطح آب ایده آل شما کافی نیست، ممکن است بخواهید آن را با یک روش دیگر هک کنید. دیفیوزرها می توانند افزودنی شگفت انگیز برای قلیان برای حل مشکل سطح آب باشند. فرض کنید تنگ قلیانی دارید که بزرگ است و احساس می‌کنید به اندازه قلیان تان آب زیادی مصرف می‌کنید. اضافه کردن یک پخش‌کننده طول لوله شما را افزایش می‌دهد و در نهایت می‌تواند مقدار آبی را که استفاده می‌کنید به حداقل برساند.

دیفیوزرها همچنین می تواند با تنگ هایی که به طور قابل توجهی کوچک هستند کار کند زیرا یک پخش کننده که آب را می شکند و به کام دود قلیان شما نرمی می بخشد.


از دیگر کاربردهای دیفیوزرها، در این مقاله بخوانید: ۴ روش سرد کردن دود قلیان

روش دیگر ما به شکل استفاده از یک فنجان اندازه گیری برای اندازه گیری دقیق سطح آب شما است، به این ترتیب مطمئناً هر بار و هر بار سطح آب عالی را خواهید داشت.

آماده سازی صحیح قلیان

آب تنگ قلیان چقدر باید باشد ؟

ضمنا در نظر داشته باشید، برای آماده کردن صحیح قلیان، به زغال، فویل قلیان و تنباکو خود حتما توجه داشته باشید!!

1 دیدگاه در “آب تنگ قلیان چقدر باید باشد ؟

  1. سایت خوب با مقالاتی بسیار بی نظیری دارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *